2013-08-21

Podwójna prędkość Internetu w pakietach usług UPC Biznes

Nowe promocje dopasowane do potrzeb segmentu Małych Firm

UPC Biznes, gwarantujące kompleksowe rozwiązania cyfrowe dla klientów biznesowych, od dziś oferuje atrakcyjne pakiety usług UPC z 2 x szybszym Internetem. Strategia produktowa UPC Biznes koncentruje się na dostarczaniu klientom produktów maksymalnie wspierających ich działalność biznesową, dlatego przedsiębiorcy mają możliwość wzbogacenia każdego z pakietów o kilka atrakcyjnych cenowo opcji dodatkowych. Promocja adresowana jest do klientów segmentu Małych Firm

Nowe promocyjne pakiety to 7 zestawów złożonych z dwóch lub trzech usług: Internetu, telewizji cyfrowej i telefonu. Każdy z nich zawiera teraz podwojoną prędkość internetową –  pobieranie danych 80 Mb/s lub 150 Mb/s oraz wysyłanie 8 Mb/s lub 10 Mb/s Biorąc pod uwagę zróżnicowane potrzeby klientów biznesowych, UPC Biznes umożliwia klientom wzbogacenie każdego z nich o atrakcyjne cenowo opcje dodatkowe. Na przykład, osoby, które zdecydują się na pakiet zawierający  Internet o prędkości 80 Mb/s, pakiet telewizyjny 118 kanałów i 500 minut na połączenia  w cenie 129 zł, będą mogli  dodatkowo wybrać jeszcze szybszy Internet, podwoić minuty w abonamencie lub zdecydować się na bogatszy pakiet telewizyjny w cenie 15 zł (za jedną dodatkową usługę), 25 zł (za dwie) lub 30 zł (3 dodatkowe usługi).
„Mamy świadomość, że w biznesie szczególne znaczenie ma nie tylko prędkość pobierania danych, ale także upload, czyli komunikacja w dwie strony. Dlatego nasze prędkości Internetu, stwarzają możliwość pracy bez żadnych ograniczeń.” – mówi Agnieszka Zawistowska, Dyrektor Usług dla Biznesu w UPC Polska

Badania przeprowadzone przez UPC Biznes wśród klientów biznesowych wskazują, że dla tej grupy najważniejszymi czynnikami decydującymi o satysfakcji z usług, jest ich niezawodność i wysokiej jakości obsługa klienta. Dlatego w nowej promocji, operator zachęca także do sprawdzenia, jak łatwe w użyciu i niezawodne są usługi UPC Biznes. Klienci, którzy podpiszą umowę będą mogli w ciągu dwóch miesięcy zrezygnować z kontraktu bez konieczności zwrotu rabatów, jeśli usługa nie będzie dla nich satysfakcjonująca. Dzięki temu klient ma możliwość zweryfikowania obietnicy złożonej przez firmę,  w tym niezawodności i wysokich parametrów produktów.

Więcej informacji na temat promocji dostępnych jest na stronie http://biznespromocje.upc.pl/

O UPC Biznes

UPC Biznes zapewnia każdej firmie, bez względu na rodzaj prowadzonej działalności, atrakcyjne i wygodne rozwiązania telekomunikacyjne w korzystnej cenie. Elastyczne podejście UPC Biznes do przedsiębiorców, wysoka jakość usług i dodatkowe innowacyjne rozwiązania decydują o dużej popularności usług operatora wśród klientów biznesowych. Atutami oferty UPC Biznes jest szybki, stabilny szerokopasmowy Internet o prędkości do 180 Mb/s, pakiety minut na połączenia stacjonarne, komórkowe i zagranicę (do 44 państw, w tym także USA, Chin i Tajlandii), bezpłatnie połączenia do innych abonentów UPC oraz taryfa Multilinia, dzięki której, wszystkie linie telefoniczne w firmie mogą wykorzystywać minuty ze wspólnego pakietu minut. Oferuje także atrakcyjne pakiety telewizyjne, w tym dedykowane rozwiązania dla hoteli oraz  usługi dodatkowe do prowadzenia biura takie jak Microsoft Office 365. W UPC Biznes klient ma dodatkowo możliwość negocjowania cen i warunków współpracy w przypadku niestandardowych potrzeb.
Szczegóły promocji dostępne są na stronie www.biznes.upc.pl