2012-11-27

UPC wzbogaca ofertę „na żądanie” o kanały KUCHNIA+ i DOMO+ NA ŻYCZENIE

KUCHNIA+ oraz DOMO+ NA ŻYCZENIE to nowe propozycje, które od dziś wzbogacają bezkonkurencyjną na rynku ofertę UPC NA ŻĄDANIE. Gromadzą one najciekawsze i najbardziej popularne programy poświęcone kulinariom i pasji gotowania oraz urządzaniu i dekoracji wnętrz. Wszystkie dostępne są bezpłatnie w dowolnej chwili, za naciśnięciem przycisku na pilocie. Obecnie oferta UPC NA ŻĄDANIE zawiera prawie 4500 programów, z czego ponad połowa jest bezpłatna.

W grudniu w ramach KUCHNIA+ NA ŻYCZENIE klienci Telewizji Cyfrowej UPC będą mogli obejrzeć m.in. świąteczny odcinek programu „Jakubiak w sezonie: Wigilia”. Znany kucharz zaprezentuje tradycyjne wigilijne potrawy w nietypowej, nowoczesnej odsłonie. W Święta kanał udostępni premierową, autorską serię „Jadało się. Kuchnia Jana i Marysieńki”, w której prowadzący odkryją dawną, nierzadko zapomnianą, kuchnię staropolską zdradzając, co naprawdę jedli i pili nasi przodkowie.

W DOMO+ NA ŻYCZENIE, na początek, dostępny będzie nowy, autorski program stacji „Home Staging – mieszkania do sprzedania”. Maria Semczyszyn, dyplomowana home stagerka, doradzi wybranym osobom jak odmienić ich mieszkania lub domy, aby można je było szybko i zyskownie sprzedać. Dla miłośników designu stacja przygotowała premierowy dokument „Budynki według Johna Portmana” prezentujący dokonania jednego z najbardziej znanych architektów na świecie.

KUCHNIA+ i DOMO+ NA ŻYCZENIE znajdują się w sekcji „Kanały na żądanie” w UPC NA ŻĄDANIE. Aby uzyskać dostęp do programów wystarczy nacisnąć przycisk „ON DEMAND” na pilocie. Serwisy są bezpłatne, a ich oferta będzie regularnie uzupełniana o nowe pozycje z ramówki kuchni+ i DOMO+.

KUCHNIA+ i DOMO+ NA ŻYCZENIE powiększyły grono dostępnych w UPC „Kanałów na żądanie”  produkowanych przez Canal+ Cyfrowy. Oprócz ww. nowości widzowie mogą korzystać „na żądanie” m.in. z propozycji kanałów CANAL+ , PLANETE+ oraz MiniMini+ .

UPC NA ŻĄDANIE to:
•    najbogatsza na rynku oferta VOD zawierająca kilka tysięcy programów, w tym ponad 2200  bezpłatnych pozycji
•    ponad 1150 filmów i blisko 300 produkcji, dokumentalnych oraz odcinków seriali w najwyższej jakości HD
•    blisko 100 koncertów bez dodatkowych opłat, w tym 25 HD
•    filmowe hity tuż po kinowej premierze, za połowę ceny biletu kinowego
•    oglądanie po naciśnięciu przycisku na pilocie – bez czekania i wysyłania SMS-ów.

Więcej informacji na temat UPC NA ŻĄDANIE dostępnych jest pod adresem:
www.upc.pl/telewizja/upc-na-zadanie

***
UPC Polska jest liderem cyfrowych usług kablowych: telewizji, szerokopasmowego Internetu i telefonii dla klientów indywidualnych i biznesowych. Łączymy ludzi z cyfrowym światem, ułatwiając korzystanie z jego nieograniczonego potencjału oraz wyznaczamy nowe trendy na rynku, dzięki wdrażaniu najlepszych, światowych technologii. Na koniec 3 kwartału 2012 r. z usług UPC Polska korzystało  1 463 800 abonentów, w tym 715 400 z interaktywnej telewizji cyfrowej,  592 700 z telewizji analogowej, 820 100 z szerokopasmowego internetu i 431 600 z telefonii. W zasięgu najnowszej generacji szerokopasmowych sieci UPC w standardzie DOCSIS 3.0 znajduje się ponad 2,5 mln gospodarstw domowych, w ponad 100 miastach w Polsce. UPC Polska jest częścią Liberty Global, Inc. (NASDAQ: LBTYA, LBTYB, LBTYK). Więcej informacji dostępnych jest na stronie: www.upc.pl

Liberty Global, Inc. jest międzynarodowym operatorem telewizji kablowej oferującym innowacyjne usługi telewizji, szerokopasmowego dostępu do Internetu i telefonii 20 milionom klientów, zapewniając im dostęp do świata informacji, komunikacji i rozrywki. Liberty Global dysponuje nowoczesnymi sieciami szerokopasmowymi w 13 krajach, głównie w Europie, ale także w Chile. Do firmy należą również spółki medialne i producenckie, m.in. Chellomedia w Europie (dane z dnia 30 września 2012r.)